(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Aktuálně > Plán akcí > Okresní kolo Svojsíkova závodu

Okresní kolo Svojsíkova závodu

03.05. - 05.05.2019

„Po stopách Mladého hlasatele“ – určitě znáte legendární časopis pro mládež ze třicátých let, který připravoval také mistr dětských dobrodružství, Jaroslav Foglar. To tady se zrodila myšlenka vzniku dětských klubů, které zaplavily Československo.

Základní informace

Cíl nebo místo konání: Děčín – Březiny, konečná autobusu 204, základna Kajak Klubu

Popis akce

Ubytování a stravování: Účastníci i jejich doprovod bude ubytován na přilehlém pozemku u základny Kajak klubu ve vlastních stanech. Stravování bude v pátek z vlastních zásob, případně možnost opečení buřtíku pro masožravce, v sobotu a neděli zajištěno na základně a v jejím okolí.
Program:Jde o víkendovou akci, předpokládaný příjezd v pátek, vlastní závod proběhne v sobotu. Ukončení závodu bude v neděli v 10,00 hodin, poté individuální odjezd.
Potřebné vybavení: vybavená lékárnička – každá družina, KPZ, pomůcky pro navigaci v terénu, uzlovačka, telefon s foťákem, reflexní prvky na oblečení.
Doporučené vybavení: jedna sekerka na hlídku, věci na táboření a vaření, mapa, buzola, plavky, ručník, kroj, vlajky, kytary, zpěvníky, šifrovací pomůcky, jakékoli historické věci pro vystavení a zavzpomínání – kroje, vlajky, časopisy…
Další informace u rádců jednotlivých družin!,

Organizační informace

Sraz: konečná MHD v Březinách v 17:00
Konec: konečná MHD v Březinách v 11:00

Vložil Šuperka 27.02.2019