(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Aktuálně > Plán akcí > SOB aneb Skautský Orientační Běh

SOB aneb Skautský Orientační Běh

24.07.2020

Letošní ročník SOBu bude trošku jiný, než-li ty, na které jsme byli zvyklí v minulých letech. Kategorie letos budou pouze dvě a to pro mladší (světlušky, vlčata) a starší (skauti a skautky). Nejstarší závodníci (roveři) budou doprovázet malé kamarády.

Základní informace

Cíl nebo místo konání: lesy v okolí Staré Olešky
Vybavení s sebou: 50 Kč na autobusy, tužka, buzola (kdo má), doporučujeme dlouhé kalhoty a rukávy, případně repelent. Pro případ zabloudění i mobilní telefon.

Popis akce

Každý správný skaut umí číst v mapě a tato akce je ideální pro učení se této disciplíně. Připravena bude cca 3km dlouhá trať s kontrolami, na kterých bude vedle cvakátka potvrzující nalezení kontroly i krátký testový úkol.

Sraz Polárek, Píďalek a Ledňáčků je v 8:15h.na hl. nádraží. Příjezd tamtéž v 15:48h. Skautské družiny tedy Lišky, Pampelišky, Panteři a Trolové mají z důvodu kapacity autobusu sraz v 10:30 a návrat také na hl. nádraží v 16:36. U sourozenců je možné individuálně domluvit jeden čas.

Organizační informace


Vedoucí akce: Jerry

Vložil Cip Ajda 28.06.2020