(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Náš oddíl > Kronika > Vánoční besídka

Vánoční besídka

21.12. - 22.12.2013

Společné těšení se na Vánoce :)

Základní informace

Cíl nebo místo konání: KZŠ Nativity
Vybavení s sebou: dáreček :)

Popis akce

Vážení rodiče,

ve dnech 21. - 22. 12. 2013 (sobota – neděle) se koná Skautská oslava Vánoc. Děti se mohou těšit na spoustu her a soutěží, ale také na vánoční zvyky, bramborový salát s řízkem, zpívání koled u stromečku a možná přijde i Ježíšek…. Sraz bude v sobotu v 13.00 hod. u vitrínky, zast. MHD ul. Myslbekova („Na Průtahu“). S sebou: karimatku, spacák, přezůvky, teplé oblečení na ven i na převlečení dovnitř, 90Kč, skautský kroj, tužku a papír, hygienické potřeby, 5 vlašských ořechů (nebo jen půlek skořápek), 2 dortové svíčky, cukroví, dárečky pro kamarády (cennější jsou ručně vyrobené) a něco dobrého pro zvířátka (např. jablko, suchý chléb, slunečnici pro ptáčky…). Vše prosíme sbalit do krosny, ať mají děti volné ruce. Návrat v neděli v 11.00 hod. zpět k vitrínce na ul. Myslbekova.

Prosíme, potvrďte účast Vašeho dítěte na Vánoční besídce co nejdříve na email: s.Gennertova@seznam.cz nebo na tel. 775 862 474 (Šipka).

Těší se na vás

RK Orbis

Organizační informace

Sraz: 13:00
Konec: 11:00
Vedoucí akce: Šipka

Zápis z akce

Na dny 20 .– 21.12.2013 připravil roverský kmen skautského oddílu STOPA Děčín pro své členy a členy vodáckého oddílu „Vánoční besídku 2013“. Poslední oddílová akce letošního roku měla všechny slavnostní prvky, jaké má taková slavnostní událost obsahovat. Hry, písničky, soutěže, řízek s bramborovým salátem. Ale i country vystoupení družinky Mravenců, příjemně zpestřilo společný večer. Na závěr programu předal „ Duch oddílových vánoc“ malé dárky, které si děti pro své kamarády a kamarádky připravily. Akce, které se zúčastnilo přes 60 členů oddílu, se i tento rok vydařila. PS: Všem členům obou oddílů, jejich rodičům i celé veřejnosti, přejeme krásné vánoční svátky a mnoho úspěchů v novém roce 2014.

Vložil Cip Ajda 29.10.2013