(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Náš oddíl > Kronika > Zpívající okres

Zpívající okres

07.02. - 09.02.2014

Informace na cestě. Akce pro vlčata a světlušky.

Základní informace

Cíl nebo místo konání: Varnsdorf

Popis akce

Zpívající okres“. Vybavení: karimatka, spacák, pokud děti mají skautský kroj nebo oddílové tričko, teplé nepromokavé oblečení, teplé pevné boty, náhradní ponožky, věci na spaní, věci k běžnému nošení (kalhoty, mikinu, přezůvky), hygienické potřeby, termosku na čaj, baterku, večeři na pátek (strava zajištěna od sobotní snídaně po nedělní balíček na cestu). Pokud možno, vše zabalit do jednoho batohu, aby děti měly volné ruce. Sraz je v pátek v 15,45 hod. na hl. vlakovém nádraží, odjezd v 16,15 hod. Příjezd předpokládáme v neděli v 11,44 hod. opět na hl. vlakové nádraží.

Zápis z akce

Víkendová akce se ve Varnsdorfu podařila. Z celkového počtu 36 dětí, se z našeho oddílu se zúčastnilo celkem 19 dětí. Ani kluci z Tlapiček se v konkurenci šesti družinek neztratili a soutěž vyhráli. Během pobytu děti modelovaly, malovaly, učily se týmové hry, byly se podívat i u zámečku Hrádek. V galerii fotografií „na Rajčeti“

Vložil Cip Ajda 11.01.2014