(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Náš oddíl > Kronika > Tajemství třinácti klíčů

Tajemství třinácti klíčů

22.11.2014

Šifruj s námi!

Základní informace

Cíl nebo místo konání: Děčín
Vybavení s sebou: Tužka a papír

Popis akce

Tradiční akce našho oddílu, kdy skupinky skautů, skautek, vlčat a světlušek hledají tajné heslo v třinácti ulicích našeho města.
Skauti a skautky
S sebou: oblečení dle počasí, blok a tužku, mobilní telefon, průkazku na MHD (příp. drobné na MHD), odd. tričko+šátek, svačinu a pití, 20,-Kč.
Sraz v klubovně oddílu v 8,30 hod.
Světlušky a vlčata
S sebou: oblečení dle počasí, blok a tužku, odd. tričko+šátek, svačinu a pití, 20,-Kč.
Sraz v klubovně v 9,30 hod.
Ukončení akce je plánovnáno kolem 16,30 hod. v klubovně. (pro všechny)

Organizační informace


Vedoucí akce: Cipajda, Motýlek, Leny

Zápis z akce

Třináct klíčů bez zámků. Tradiční hra ukázala, jak jsme na tom s šiframi. Každý klíč měl svojí šifru, ve které byla zašifrována ulice. Tuto musela hlídka projít a najít někde za oknem kartičku, na které bylo pořadové číslo, písmeno z hesla a číselná kombinace. Písmenka ze všech kartiček dalo heslo. Hlídka měla za úkol, zavolat na součet z číselné kombinace, což bylo telefonní číslo a toto heslo příjemci sdělit. Kdo první zavolal, vyhrál. Do akce se zapojilo celkem 44 účastníků. Ten co spekuloval, nebo špatně sčítal, nestihl stanovený čas. Přesto si každý odnesl malý upomínkový předmět a na závěr i chutný zákusek. „Nakonec se všem zámky otevřely“. Fotky zde.

Vložil Cip Ajda 11.01.2014