(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Náš oddíl > Kronika > 1. skautský ples

1. skautský ples

29.03.2014

Oslavy pokračují! Tentokrát protančíme střevíce! Akce pro skauty a skautskou veřejnost.

Základní informace

Cíl nebo místo konání: děčínský zámek
Vybavení s sebou: společenká róba

Popis akce

Lidičky, lístky jdou na dračku, tak neváhejte a doražte si i pro vaše vstupenky na výdejní místo uvedené v pozvánce nebo volejte na 732 734 226.Čeká vás mnoho netradičních kulturních zážitků a hnedle několik hmatatelných i nehmatatelných překvapení!

Organizační informace

Sraz: děčínský zámek v 19:00
Vedoucí akce: Mája

Zápis z akce

Třemi slovy: „Ples se vydařil“. Sešli jsme se na Děčínském zámku k oslavě významného výročí děčínského skautingu. Akce byla skvěle připravena a tak se očekávala účast. Nakonec se sešli všichni, kterým skauting něco dal, které skauting oslovil, skautingu fandí a v neposlední řadě i ti, kteří si chtěli prostě zatančit. Toho tance nakonec moc nebylo, i když se kapela snažila. Příčinou byl jediný důvod – setkání po mnoha letech. A tak si bylo co říci, zavzpomínat, připomenout si prožité zážitky a perličky ze společné cesty. Smyčka promítaných fotografií z jednotlivých let připomněla mnohým již zapomenuté momentky. Někteří měli problém se i poznat. Sešli jsme se jako „velká rodina“, která se životem rozprchla nejen po republice, ale i po okolních státech. Bylo nádherné, že se všichni po tolika letech vrátili, byť jen na malou chvíli, tam, kde prožili své mládí. Na akci se představili v předtančení i jejich nástupci - roveři s valčíkem, skauti a skautky s country tancem. Nejsme tanečníci, ale vystoupení všech bylo milým zpestřením i překvapením, včetně světelné „šou“ na závěr večera. Díky organizátorům. Snad se ještě sejdeme a doufáme že ne, až za dalších 10 let. Fotografie jsou již k dispozici v sekci "Náš oddíl" - "fotografie".

Vložil Cip Ajda 30.01.2014