(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Náš oddíl > Kronika > Okresní závody vlčat a světlušek

Okresní závody vlčat a světlušek

23.05. - 25.05.2014

Okresní závody pro nejmenší členy našeho oddílu. Podíváme se na zámek Velké Březno, kde je prý schovaná skříň, kterou je možné projít do jiného světa.

Základní informace

Cíl nebo místo konání: Velké Březno

Popis akce

Ve dnech 23. – 25. 5. 2014 proběhne v zámku ve Velkém Březně a jeho přilehlém parku, okresní kolo závodu vlčat a světlušek ( dále jen OK ZVaS). Závody se týkají všech registrovaných chlapců a děvčat z našeho okresu ve věku do 11-ti let, kteří jsou rozděleni do jednotlivých hlídek podle družinek.


Sraz všech účastníků je v pátek v 17,30 hod. u hlavního nádraží, kde budou přistaveny autobusy. Ubytováni a stravováni bude v restauraci Tivoli a zázemí nám částečně zabezpečí i v místní základní škole. Stravování je zajištěno od sobotní snídaně až po snídani v neděli. V pátek proběhne ubytování, informační nástup s rozlosováním hlídek a speciální prohlídka zámku. V sobotu, pak vlastní závod s možností večerního táboráku (pokud bude hezké počasí). V neděli vyhlášení výsledků a po jedenácté hodině, opět přistaveny autobusy. Předpokládaný návrat je kolem 11,50 hod. opět u hl. nádraží.


S sebou: menší páteční večeři, spacák, karimatku, hygienické potřeby, vhodné oblečení na den i noc, oddílové tričko s šátkem a turbánkem (kdo má, skautskou košili), sportovní oblečení včetně obuvi na závod, přezůvky, nerozbitný hrneček, jeden díl z ešusu, lžíci, tužku a zápisník, KPZ, láhev na pití, batůžek a pláštěnku, 250,- Kč.
Organizační informace

Sraz: pátek: Děčín IV před hl. nádražím v 17:30
Konec: neděle: tamtéž v 11:45
Vedoucí akce: Stopař

Zápis z akce

- není -

Vložil Cip Ajda 06.02.2014