(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Náš oddíl > Kronika > Deskohraní

Deskohraní

11.10.2014

Druhý ročník kulturně-zábavného dopoledne. Přijďte si zahrát známé i neznámé hry!

Základní informace

Cíl nebo místo konání: Městská knihovna
Vybavení s sebou: Možné přinést vlastní hru

Popis akce

Akce proběhne v přednáškovém sále městské knihovny. Na výběr máme několik deskových a karetních her, které je možné si zahrát. Je možné donést i svou hru a zahrát si ji s ostatními.

Místo bude označené směrovkami :)

S sebou: svačinku a pití, 20,-Kč.

Na akci je možné přijít později a odejít dříve. Vše je na domluvě.

Organizační informace

Sraz: Městská knihovna v 09:00
Konec: Městská knihovna v 13:00
Vedoucí akce: Cipajda

Zápis z akce

V sobotu 11. října se v děčínské knihovně uskutečnila stolová akce - „DESKOHRANÍ“. Z předpokladu, že by mohlo přijít více zájemců a do naší klubovny by se všichni nevešli, byla oslovena děčínská knihovna, zda by se tato akce nemohla uskutečnit v jejich sále. Tento předpoklad se vyplnil a nakonec přišlo celkem 78 zájemců. Přišly děti jak z oddílů střediska, někteří i s rodiči, ale také přijelo 25 vlčat a světlušek z Teplic. Dětí si rozebraly hry podle zájmu, a nastalo ticho, jaké má v knihovně správně být. Občas někdo výsknul z vyhrání, ale takový klid nebývá ani v klubovně s menším počtem přítomných. Různorodost her byla dostatečná ale na tento počet dětí, byl trochu problém s jejich rotací. A tak si musel někdo počkat. Akce se vyvedla jak zásluhou účastníků, tak i hezkým prostředím a vybavením děčínské knihovny.


Fotografie zde.

Vložil Cip Ajda 11.08.2014