(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Náš oddíl > Kronika > První oddílový výlet

První oddílový výlet

27.09.2014

První celooddílové setkání!

Základní informace

Cíl nebo místo konání: Děčín
Vybavení s sebou: svačina :)

Popis akce

v sobotu 27. září se uskuteční oddílový výlet pod názvem „Poznej své město“. Úkolem je, najít na pravém břehu zajímavosti, které se významným způsobem zapsaly do historie i novodobé výstavby našeho města. Sraz je v 09,00 hod. na konečné MHD u nemocnice. Ukončení bude na poloostrově soutoku Ploučnice a Labe mezi 13 – 14 hod., kde plánujeme ukázku staveb našeho tábora. S sebou si děti vezmou oblečení dle počasí (pláštěnku), svačinu, s možností opečení uzeniny na poloostrově, pití.

Organizační informace

Sraz: zastávka MHD u nemocnice v 09:00
Konec: poloostrov pod zámkem v 13:30
Vedoucí akce: Stopař

Zápis z akce

Sobotní oddílový výlet navazoval na probíhající poznávací hru pro ZŠ „Poznej své město“ a ukázku táborových staveb. Výletu u kterého se vydařilo i počasí se zúčastnilo celkem 33 členů oddílu a 4 hosté. Děti prošly celkem 11 míst z 80-ti, které byly připraveny pro soutěžící hlídky základních škol. Cíl byl na poloostrově soutoku Labe a Ploučnice, kde si děti opekly uzeninku a zahrály pár her. Po ukončení akce byly stavby rozebrány, odvezeny a místo uklizeno. Foto zde.

Vložil Cip Ajda 05.09.2014