(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Náš oddíl > Kronika > Ukázka letního tábora

Ukázka letního tábora

26.09. - 27.09.2014

Ukázka tábora, kde trávíme letní chvilky. Přijďte se podívat!

Základní informace

Cíl nebo místo konání: poloostrov pod zámkem

Popis akce

Pokračujeme v oslavách 90 let skautingu v Děčíně! Postavíme ukázku našeho letního tábora na poloostrově pod děčínským zámkem. V pátek večer bude slavnostní slibový táborák (pokud počasí dovolí). Všichni jsou srdečně zváni.

Organizační informace

Sraz: poloostrov pod zámkem v 15:00
Konec: 15:00
Vedoucí akce: Cipajda, Tik

Zápis z akce

Předvíkendové a víkendová akce se vyznačovaly náročnou organizací. Hlavními úkoly ve dnech 25 – 27. září byly: ve čtvrtek - přivézt a postavit ukázky táborových staveb, v pátek - zabezpečit poznávací hru pro děčínské ZŠ pod názvem „Poznej své město“ a v podvečerních hodinách připravit slibový táborák pro světlušky našeho oddílu a vlčata z 3. oddílu Vodních skautů. Součástí této slavnostní chvíle bylo i křtění první vodácké pramice 3.oddílu pod názvem „MARABU“ . Název této pramice je podle přezdívky vedoucího 3. oddílu Jaroslava Beránka – Maraba, který se této akce zúčastnil a je nejstarším děčínským skautem, který i dlouhá léta 3. oddíl vedl. Foto zde.

Vložil Cip Ajda 22.09.2014