(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Náš oddíl > Kronika > Okresní kolo Svojsíkova závodu

Okresní kolo Svojsíkova závodu

08.05. - 10.05.2015

Znalosti a dovednosti našich skautů a skautek budou podrobeny zkoušce :o)

Základní informace

Cíl nebo místo konání: Šluknov

Popis akce

Ve dnech 8 – 10. května 2015 se uskuteční v okolí skautské základny ve Šluknově, základní - Okresní kolo Svojsíkova závodu (OK-SZ). Jedná se o prestižní skautské závody. Závod se týká 4. – 8. členných hlídek. V případě neúčasti jednoho člena/členky minimálního počtu, je diskvalifikována celá hlídka.

Místo konání: šluknovská skautská základna (průběh závodu: okolí Šlk, Rbk, Brtníků)

Zahájení: pátek 19:00 na základně

Ukončení: neděle 9:00- po vyhlášení

Ubytování: hlídky ve vlastních stanech,

Vybavení: oblečení dle počasí, skautský kroj (oddílové tričko), věci na spaní včetně hygienických potřeb, sportovní věci na vlastní závod, karimatku, spacák, malý batůžek na závod, kapesní blok, tužku, uzlovačku, večeři na pátek, ešus, KPZ. Sraz je v pátek 8. května 2015 v 17,15 hod. na konečné MHD u nemocnice, odjezd v 17,30 hod. Příjezd v neděli kolem 11,30 hod. tamtéž.

Organizační informace

Sraz: konečná MHD u nemocnice v 17:15
Konec: tamtéž v 11:00
Vedoucí akce: Stopař

Zápis z akce

Tak je za námi úspěšný víkend a čeká nás další cesta. Skautky z družinky Ještěrek vyhrály první místo, Sněženky skončily na místě druhém. Skauti z družinky Mravenců taktéž vyhráli první místo a Ježci obsadili místo třetí. První dvě místa v obou kategoriích postupují do kola Krajského, které se bude konat začátkem června v Mostě. "Foto se zpracovává"

Vložil Cip Ajda 01.03.2015