(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Náš oddíl > Kronika > Tříkrálový průvod v Děčíně

Tříkrálový průvod v Děčíně

08.01.2011

V sobotu 8. ledna 2011 se uskuteční Tříkrálový průvod z Děčína 4 na děčínský zámek.

Základní informace

Cíl nebo místo konání: Děčínský zámek
Vybavení s sebou: Skautský kroj + teplé oblečení

Popis akce

Dne 8.ledna 2011 se uskuteční v Děčíně "Tříkrálový průvod". V 10:00 přijedou tři králové na koních ke kostelu sv. Františka z Assisi na Husově náměstí v Děčíně 4, odkud cca v 10:15 vyrazí spolu s průvodem do Děčína. Ke kostelu Povýšení sv. Kříže by měl průvod dorazit cca v 11:00. V arkádách pod spojovací chodbou naleznou jesličky s Jezulátkem. Tři králové pak odjedou Dlouhou jízdou na zámek. V 15:00 jsou všichni zváni na Tříkrálové pohádkové odpoledne. O přestávce mezi pohádkami budou malí diváci vyrábět tříkrálové koruny. Ze čtení pohádek nemusejí mít obavu ani odrostlejší, neboť jsou vybrány tak, aby zaujaly i je. Pohádky jsou skvělé, stejně jako herci, kteří je budou číst ... co číst spíš hrát.

Sraz dětí z oddílu (mohou i s rodiči) je v 09,45 hod na Husově náměstí, kde se zúčastníme průvodu na děčínský zámek. Akce bude ukončena kolem 12,00 hod. Poté se děti mohou individuálně zúčastnit pohádkového odpoledne se vstupným 50,- Kč.

Organizační informace

Sraz: Husovo nám Děčín 4 v 09:45
Konec: Děčínský zámek v 12:00
Vedoucí akce: Mája + vedení oddílu

Zápis z akce

- není -

Vložil 02.01.2011