(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Náš oddíl > Kronika > Společná víkendová akce Pa-Tla

Společná víkendová akce Pa-Tla

18.09. - 20.09.2015

Společná víkendová akce družinek Panterů (dříve Ježků) a Tlapiček v Jetřichovicích.

Základní informace

Cíl nebo místo konání: Jetřichovice

Popis akce

Ve dnech 18 - 20.září 2015 se bude konat společná akce družinek Panterů a Tlapiček na soukromé chatě v Jetřichovicích s výhledem na Mariinu vyhlídku.Připraveny jsou zábavné aktivity a hry na týmovou spolupráci a na poznání nových věcí. Organizací akce jsou pověřeni Rozum a Šáša. Bližší informace budou vydány na lístečkách.

Organizační informace

Sraz: před budovou hl.vlak. nádraží. v 16:15
Konec: hl.vlak.nádraží v 11:45
Vedoucí akce: pověřeni Rozum a Šáša

Zápis z akce

O uplynulém víkendu 18-20 září, se uskutečnila víkendová akce chlapeckých družinek „Panterů“ a „Tlapiček“ v lokalitě Jetřichovic. Ubytování bylo zajištěno v soukromé chatě s výhledem na Marininu vyhlídku. Počasí pravé podzimní, kdy po ránu mlhy a trochu chladno, odpoledne čistá obloha s krásným rozhledem. Celkem se sešlo 17 věrných, o které se starali rádci družinek. Pohodová atmosféra, kuchařské umění, programové zabezpečení, byly vizitkou rádcovské přípravy. Akce se podařila a dále přispěla k vzájemnému stmelení členů družinek. Foto zde.

Vložil 10.08.2015