(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Náš oddíl > Kronika > Oddílový výlet

Oddílový výlet

03.10.2015

Pojďme se všichni projít! :)

Základní informace

Cíl nebo místo konání: okolí Děčína

Popis akce

V tuto sobotu se uskuteční oddílová výprava do okolí „Růžového hřebenu“ s vyhlídkami na Labské údolí. Sraz účastníků je v 09,00 hod. na konečné MHD U Nemocnice, ukončení výletu kolem 15,00 hod. tamtéž. S sebou: pevné boty, oblečení dle počasí do přírody, pití a svačinu na celý den, (snad bude možnost opékání uzenin), pláštěnku, náhradní ponožky, tužku (propisku).

Organizační informace

Sraz: MHD U Nemocnice v 09:00
Konec: 15:00
Vedoucí akce: Stopař

Zápis z akce

V sobotu 3. října 2015 se uskutečnil plánovaný oddílový výlet členů skautského oddílu „STOPA“ Děčín na vyhlídku „Růžového hřebene“ s výhledem do Labského údolí. Vzhledem k počtu členů a předpovědi počasí jsme se vydali pěšky směrem na Ludvíkovice přes Kvádrberk a Labskou stráž na skalní vyhlídku nad Labem. Zde byl nakonec i náš cíl. Cestou jsme si zahráli řadu her a opekli uzeninku. To vše nás nakonec natolik zpomalilo, že jsme časově Růžový hřeben nestihli. Výletu se zúčastnilo na 45 převážně mladších členů oddílu, kteří se urputně drželi jádra skupinky. Cestou jsme viděli i drakiádu, která se konala v Ludvíkovicích. Výšlap se vydařil nejen počtem účastníků, ale také nádherným počasím babího léta. Fotky zde

Vložil Cip Ajda 02.09.2015