(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Náš oddíl > Kronika > Den otevřených kluboven

Den otevřených kluboven

20.10.2018

Taky se Vám při prvních tónech Pletenky či Amazonky vybaví tábor? Pojďme si společně zavzpomínat na všechny ty skvělé ohně, tábory, akce, výlety a vůbec všechna dobrodružství prožitá se Stopou!
Akce nejen pro bývalé členy oddílu.

Základní informace

Cíl nebo místo konání: klubovna oddílu

Popis akce

Nazdar všichni bývalí i současní členové oddílu Stopa. 20. října 2018 se bude konat "Den otevřených dveří". Co si pod tím představit? Setkání s kamarády, na které vzpomínáte z táborů či celoroční práce v oddíle. Možná jste se již dlouho neviděli a teď máte příležitost. Zavolejte si, "zamejlujte" a dejte si sraz v klubovně. K dispozici budou staré kroniky, filmy z táborů, můžeme si zazpívat s kytarou, ale hlavně zavzpomínat. Začínáme v 10 hodin, předpokládaný konec mezi 16 - 17 hodinou, podle zájmu. Přijďte, pokud můžete, akce se již nemusí opakovat. Předpokládám, že ne všichni sledují stránky oddílu. Dejte proto, prosím, vědět všem, které máte v dosahu, aby se rozhodli, zda přijedou.

Organizační informace

Sraz: klubovna oddílu v 10:00
Vedoucí akce: Stopař, Kominík

Zápis z akce

- není -

Vložil Cip Ajda 04.09.2018