(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Náš oddíl > Kronika > Víkendová akce Polárek a Lišek

Víkendová akce Polárek a Lišek

08.02. - 10.02.2019

Jsi Polárka nebo Liška? Pak je tahle akce přímo pro Tebe!

Základní informace

Cíl nebo místo konání: Česká Lípa

Popis akce

Vážení rodiče, ve dnech 8. - 10. 2. 2019 se uskuteční víkendová akce družin Lišek a Polárek. Cílem bude město Česká Lípa, kde je zajištěno ubytování ve skautské klubovně. Součástí programu, ve kterém budou děti pátrat po ukradeném magickém předmětu, bude např. návštěva tamního veřejného akvária nebo výlet do okolí města. Sraz je v 16:30 na hlavním vlakovém nádraží. Návrat v neděli v 11:10 tamtéž.
S sebou: spacák, karimatku, věci na spaní, hygienické potřeby, oddílové tričko a šátek, oblečení dle počasí, ešuš, lžíci, hrnek, menší batůžek na výlet, láhev na pití, zápisník a tužku, KPZ, uzlovačku, baterku (čelovku), páteční večeři a kartičku pojištěnce (stačí kopie).
Cena akce je 310,-Kč. Peníze je třeba uhradit ještě před akcí, a to platbou rádci na družinové schůzce (Polárky - Šneček, Lišky - Smíšek). V případě zájmu prosím své dítě předběžně přihlašte (např. prostřednictvím SMS) také u jeho rádce. V případě dotazů se obraťte na Smíška (775 965 926).

Organizační informace

Sraz: hlavní vlakové nádraží v 16:30
Konec: hlavní vlakové nádraží v 11:00
Vedoucí akce: Smíšek, Šneček

Zápis z akce

- není -

Vložil Cipísek 20.01.2019