(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Náš oddíl > Kronika > Tlapičky jdou na výlet.

Tlapičky jdou na výlet.

05.11.2011

Oddílový výlet za poznáním.

Popis akce

Půjdeme pěšky směrem na (východ nebo sever) Ludvíkovice. Budeme (možná i) vařit, opečeme (možná i připálíme) si buřta, ale hlavně si budeme hrát. Přijďte v dobrých botách, pro jistotu si vemte pláštěnku. Dále budete potřebovat ešus, lžíci, zavírací nůž, bloček na psaní a tužku, buřtíka (možná i dva), chlebík či houstičku a něco na loknutí.Hlavně je třeba si zajistit sucho v botech a teplíčko na tělíčko, pevný pásek na kalhoty.

Organizační informace

Sraz: u nemocníce /konečná MHD č.7/ v 09:00
Konec: tamtéž v 15:30
Vedoucí akce: Kominík

Zápis z akce

Na výlet se sešlo celkem 41 tlapiček. Trasa která vedla po Stoliční hoře směrem na Ludvíkovice, byla značena značkami z přírodních materiálů s řadou úkolů, šifer a her. Vyvrcholením byla spolupráce při překonávání překážek, kdy tlapičky byly připoutány karabinkou k horolezeckému lanu, jehož trasou museli projít bez odepnutí. Prošli všichni tak, že se dostali až na stavební planinu, kde si všichni opekli uzeninku. Na vaření v kotlíku však z časových důvodů nedošlo.
Fotky zde!

Vložil Cip Ajda 09.10.2011