(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Náš oddíl > Kronika > Vánoční besídka

Vánoční besídka

17.12.2011

Vánoční besídka odd. STOPA.

Základní informace

Cíl nebo místo konání: Kulturní dům Ludvíkovice
Vybavení s sebou: Součást oblečení s vánoční tématikou

Popis akce

V sobotu 17.12.2011 se uskuteční v kulturním domě v Ludvíkovicích oddílová vánoční besídka. Sraz dětí je ve 12,00 hod. na konečné MHD č. 7 u nemocnice. Odtud vyrazíme pěšky. Sebou: dárky pro kamarády, menší množství vánočního pečiva na kterém se děti podílely (ale ne pouze ochutnávkou,) ovoce pro krmení zvířátek, vybavení k vystoupení, baterku. Při zpáteční cestě (pokud to stihneme,) budeme v lese strojit ještě stromeček. Návrat předpokládáme kolem 18,00 - 18,30 hod. na konečnou MHD.

Organizační informace

Sraz: konečná MHD č. 7 u nemocnice v 12:00
Konec: konečná MHD č. 7 v 18:30
Vedoucí akce: RK Orbis

Zápis z akce

V sobotu 17. prosince se uskutečnila v kulturním domě v Ludvíkovicích oddílová vánoční besídka. Protože se jednalo o poslední akci v roce 2011, připravily si děti v družinkách vystoupení, kterým měly ostatní zaujmout. Všem se to podařilo. Překvapilo nás jednak pěvecké vystoupení mravenců za doprovodu kláves a houslí, ale také kytarové kvarteto ještěrek s hitem Václava Neckáře „Půlnoční“. Letošní nováčkové: Borůvky a Ježci, bez trémy předvedli hezké scénky. Překvapením byla také 66-ti členná účast. Při zpáteční cestě zpět domů, ozdobily děti v lese ještě stromeček pro zvířátka a zazpívaly si koledy. Na závěr všichni všem popřáli hezké vánoce a bohatého Ježíška. Fotky k nahlédnutí zde

Vložil Cip Ajda 09.10.2011