(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Náš oddíl > Kronika > Dětský rej

Dětský rej

25.02.2012

aneb nejen skautský karneval!

Popis akce

Na únorovou sobotu připravujeme pro děti oddílu Stopa s menší účastí veřejnosti "Dětský rej". Máme již zajištěn sál a živou hudbu. Součástí reje budou i krátká dětská vystoupení, soutěže šikovnosti a možná i něco navíc. Průběžně se budou další informace šířit cestou členů roverského kmene a vedení oddílu i střediska. (Případné návrhy, nápady je možné sdělit i elektronickou cestou oddílu)

Organizační informace


Vedoucí akce: RK Orbis

Zápis z akce

V sobotu 25. února 2012 uspořádal 1. koedukovaný oddíl „STOPA“, střediska „ÚSVIT“ Děčín v součinnosti s Obecním úřadem Ludvíkovice „Dětský maškarní rej“. Akce se v kulturním domě zúčastnily děti jak z oddílu, tak i Ludvíkovic a okolí. Překvapením pro organizátory byl velký zájem dětí od 1 roku až po 18 let, kterých se sešlo celkem 99 i s rodiči kolem 150. Do programu se nakonec nevešly přestávky, tak jedna soutěž stíhala druhou a v době příprav hrála dětem živá kapela „LaIv“. V době od 13,00 – 17,00 hod. vydržely skotačit a hrát si všechny děti. Věříme, že se akce podařila a děti si odnesly příjemné vzpomínky, chutné a hezké ceny. Foto zde.

Vložil Cip Ajda 03.12.2011