(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Náš oddíl > Kronika > Okresní kolo Svojsíkova závodu

Okresní kolo Svojsíkova závodu

03.05. - 05.05.2013

Další ročník nejprestižnějšího skautského závodu se blíží. Závod je pro skauty a skautky! Pouze pro družiny Jestřábů, Sněženek, Mravenců, Ještěrek a Berušek

Základní informace

Cíl nebo místo konání: Varnsdorf

Popis akce

O víkendu 3.-5. května se koná ve Varnsdorfu okresní kolo nejprestižnějšího závodu skautů a skautek, Svojsíkův závod. Jedná se o závod, ve kterém jsou závodníci podrobení různým úkolům a činnostem, které jsou náplní skautské praxe (šifry, uzle, táboření, krizové situace, a mnoho dalších).


Sraz k odjezdu bude v pátek 3.května v 16,40 hod. na hlavním vlakovém nádraží (vlak odjíždí v 17,02 hod.). S sebou bude mít každý závodník : karimatku, spacák a věci na spaní, věci na závod, odd.tričko nebo mikinu, pevnou obuv, hygienické potřeby, pláštěnku, malý batůžek (na závod), blok a tužku, KPZ, uzlovačku, 300,-Kč (cestovné a startovní popl.), kompletní skautský kroj, dále páteční večeři (budeme mít k dispozici vybavenou kuchyňku, pro případ potřeby) a sobotní snídani. Další strava je zajištěna v rámci závodu. Vybavení hlídky (po domluvě s rádci) : křesadlo, troud, buzola, sirky, boty, kotlík, sekerka, stan, turistická mapa. Návrat plánujeme v neděli 5.května v 13,44 hod. zpět na vlakové nádraží.


Případě dalších dotazů pište na oddílový e-mail.


Organizační informace

Sraz: hlavní vlakové nádraží v 16:45
Konec: hlavní vlakové nádraží v 13:45
Vedoucí akce: Cipísek

Zápis z akce

- není -

Vložil Cip Ajda 09.02.2013