(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Aktuálně > Sdělení > Ještěrky krajskými vítězkami Svojsíkova závodu!!!

Ještěrky krajskými vítězkami Svojsíkova závodu!!!

O víkendu 9. – 11. června proběhlo současně v Roudnici a Litoměřicích krajské kolo Svojsíkova závodu. Z pohledu našeho oddílu dopadlo výborně už to, že okresní kolo v obou kategoriích vyhrály naše družiny.

V kategorii skautů nás reprezentovala družina Tlapiček, která byla ve složení - František Hůlka, František Šuman, Honza Zajíček a Tobiáš Koštejn složena z jednoho skauta a třech vlčat!!! Kluci udělali na většině stanovišť výborný dojem a v krajské konkurenci skautů se ani coby vlčata rozhodně neztratili. V modulu Závod dokonce porazili čtyři hlídky! Nakonec skončili na neuvěřitelném 7. místě (z devíti hlídek). Velké poděkování patří Fandovi, ale jinak klobouk dolů, kluci. Už dnes se těšíme, co nám předvedete za dva a dost možná ještě i za čtyři roky!!!

Famózní výkon předvedly i naše Ještěrky, které si závod vyloženě užily. Hlídka ve složení - Bára Voděrková, Valča Trajerová, Lucka Kvízová a Apolenka Šumanová nic neponechala náhodě a od prvního stanoviště šla za svým cílem – podívat se na „celostátní Svojsíkáč“. Nakonec se holky staly absolutními vítězkami závodu, a to s téměř padesátibodovou rezervou na druhé místo!!! Holky, mockrát děkujeme za výbornou reprezentaci, pohodu a váš nadhled nad věcí. V září, až budete na tom vysněném Ústředním kole SZ, na vás budeme myslet a na dálku do Humpolce (Vysočina) držet palce.

Vložil Šuperka 12.06.2017