(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Aktuálně > Sdělení > Tábor 2020

Tábor 2020

Vážení rodiče,
po prostudování manuálu k pořádání letních táborů, jsme hledali možnosti, jak uspořádat tábor a pokusit se všem daným podmínkám dostát. S lítostí však musíme konstatovat, že tábor, tak jak ho známe nejsme schopni uskutečnit.

Důvodem jsou náročná personální, hygienická i organizační opatření a v neposlední řadě také významně zvýšená finanční náročnost celé akce. Smyslem tábora jsou především společné zážitky, setkávání se napříč družinami, získávání zkušeností napříč věkovými kategoriemi, učení se jeden od druhého. Nedílnou součástí programu jako táboráky, nástupy, výlety, služby v kuchyni a další činnosti by byly letos notně omezeny nebo úplně odepřeny. Nechceme tábor, kde by hlavní náplní bylo nepřetržité hlídání plnění vyžadovaných opatření a omezování dětí v zájmu dodržení všech předepsaných příkazů, zákazů a doporučení. Situaci nám také bohužel nepříjemně komplikuje fakt, že zdroj pitné vody, který jsme po mnoho let v průběhu táborů využívali, je v současné době mimo provoz a případná oprava dle vyjádření ředitele NP České Švýcarko zabere řadu měsíců.
Věříme, že se do budoucna koronavirová situace uklidní, přísnost opatření sníží a napřesrok budeme moci uspořádat tábor se vším co k němu patří.
Děkujeme za pochopení.
Šuperka

Vložil Šuperka 19.05.2020