(Stránku se nepodařilo zobrazit v úplné grafické podobě. Buď je momentálně přetížený server, nebo Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení CSS.)

Junák WAGGGS WOSM

1.koedukovaný oddíl
Stopa Děčín

PřihlášeníZaregistrovat

Menu

Návštěvnost

Nacházíte se na: Aktuálně > Sdělení > Výsledky LoA Day 2011

Výsledky LoA Day 2011

Jak už všichni víte, o víkendu 18.-20.3.2011 se Berušky zúčastnily mezinárodní soutěže Lands of Adventure Day. A příběh pokračuje...dnes už známe výsledky.

Deset dní po oficiálním ukončení soutěže měly jednotlivé družiny možnost hlasovat pro zaslané projekty v 6ti kategoriích - nejlepší ztvárnění městského znaku, nejlepší ztvárnění legendy, nejlepší prezentace vůbec atd. Věřte nám, že projít všech 105 prezentací byla fuška. Zvládly jsme to jen díky tomu, že jsme si to mezi sebou poctivě rozdělily. Každá zúčastněná družina mohla v každé kategorii hlasovat jen jednou (a přirozeně nesměla volit sama sebe). Další týden jsme pak netrpělivě čekaly na zpracování výsledků. Dočkaly jsme se a věřte nám to nebo ne, dočkaly jsme se ocenění za nejlepší ztvárnění místní legendy. Poštou nám ze Ženevy (Švýcarsko), kde se nachází kancelář WOSMu, přišel certifikát a odznáčky na kroj.

Vložil 14.04.2011